קורסים

קורסים

כל קורס שנפתח זורק אותי תמיד לנקודת ההתחלה, לרגע שבו החלטתי לשנות את חיי, לצאת מאזור הנוחות, למחוק אמונות מעכבות ולברוא את חיי.
אני זוכר את הרגעים של ההתלבטות, את השכנועים של הסביבה:”מה השטות הזאת שנכנסה בך? עד שהגעת לשלב בקריירה בו אתה קוצר פירות אתה עוזב?”
ואני? אני נאמן לעצמי ולקול הפנימי שלי שאומר לי: “אין לי מושג מה יהיה בחיי, אבל דבר אחד אני יודע בוודאות! שאני רוצה להתפתח הלאה”.

מודה אני ליקום על השינוי, על האומץ, על התעוזה, על הברכה ועל היכולת ללמד ולהעביר הלאה.

קורס נומרולוגיה קבלית מעשית הוא הזמנה לזהות, לחשוף ולהשתמש במשאבים החזקים ביותר שכבר נמצאים ברשותך: האומץ, האמונה, הנחישות, התשוקה, הרצון לגדול, הרצון לתרום, הרצון לחוות ולחגוג את החיים ברבדים העמוקים והעוצמתיים ביותר.

בקורס נומרולוגיה קבלית מעשית לא תלמדו כיצד לשנות את עצמכם, אלא כיצד להיות עצמכם. ככל שתדעו יותר מי אתם, מה אתם אוהבים, מה אתם שונאים, מה מרגש אתכם ומה מניע אתכם, כך יהיה לכם קל יותר להשיג את מה שאתם רוצים ולהרגיש סיפוק, להיות אתם.

בתוך כל אחד ואחת מאתנו קיים רעב פנימי למשהו עמוק יותר, עשיר יותר, מעוצב יותר ועמיד יותר. בכל אחד ואחת מאתנו קיימת ודאות פנימית שלא משנה עד כמה חיינו עוצמתיים, תמיד קיימת רמה נוספת של תשוקה, של הכרת תודה, של קשר, של שמחה ושל הצלחה.

אני מזמין אתכם לגלות את עצמכם ולחיות בעוצמה דרך הסודות הכמוסים של הנומרולוגיה הקבלית, שפת הגוף וכוח האותיות.

בואו ללמוד שפה חדשה!

בוקר אחד לפני שיצא העכבר מהחור הוא שמע בחוץ “מיאווו, מיאוווו” עצר לרגע העכבר וחשב לעצמו אם אני שומע מיאוו בחוץ אז יש חתול אשאר במאורה שלי. לקח העכבר את העיתון התיישב על הכורסה ונח בנעימים. לא עברו דקות והעכבר שמע מבחוץ “הב הב, הב הב”.
קפץ העכבר מהכורסה וחשב לעצמו אם הגיע הכלב הוא הבריח את החתול אצא לי קצת לשאוף אוויר. יצא העכבר מהמאורה ולפני שהספיק קפץ עליו החתול ותפס אותו בזנבו.
“איך זה יכול להיות שאתה כאן?” שאל העכבר את החתול, “בפירוש שמעתי באוזני נביחות של כלב”.
הביט החתול בעכבר וצחק “אתה רואה עכבר יקר, תמיד טוב לדעת עוד שפות”.

בואו ללמוד נומרולוגיה קבלית מעשית – שפה של מספרים ואותיות, שפה חדשה שתאפשר לכם להבין את מצבי החיים בדרך ברורה, מדויקת, ופשוטה.
בואו ללמוד לדבר את החיים שלכם בדיוק כמו שהייתם רוצים לחיות אותם.

הקורסים שלנו

נומרולוגיה קבלית מעשית - בוקר
0
נומרולוגיה קבלית מעשית - ערב
0
קורס מיומנות - ערב
0
נומרולוגיה - יחסי הורים ילדים
0