About us

אודות ניר גוטליב

נומרולוגיה בשבילי היא כלי, אמצעי לדיוק, נקודת פתיחה למסלול שלם של הבנה, של דרך משמעותית ומורכבת יותר שאני עובר עם האנשים שבוחרים להגיע להתייעץ איתי.
אני מאמין שלמספרים יש משמעות, אך הם משמשים אותי בעיקר ככלי מכוון לאינטואיציות האמיתיות והעמוקות שלנו כבני אדם.

 ניר גוטליב,
מנחה, יועץ, נומרולוג.

מהיום שלקחתי שליטה ושיניתי את מסלול החיים שלי, גיליתי שאני יכול לעזור לרבים אחרים לעשות זאת גם כן. אצלי, השינוי העיקרי היה בתפיסה. הבנתי שכל אחד מאיתנו אחראי על החיים שלו ושיש לו את היכולת לשנות. צריך בעיקר רצון ואומץ. כשהאומץ האמיתי, הוא בעיקר להגיד לעצמך “אני רוצה”.

מאז אני מקדיש עצמי להכוונת העומדים מולי אל עבר מטרות שאנו מגדירים יחד. אני פועל במסירות ומתוך תשוקה אמיתית לסייע לכם לצלוח צמתים משמעותיים בחייכם, לקחת אחריות עליהם ולבחור בתבונה את המסלולים הטובים ביותר. אני משלב את ניסיון החיים והניסיון המקצועי שלי כדי לעשות את זה ומשתמש בנומרולוגיה כאמצעי לחדד ולדייק את האבחנה שלי אתכם ואת הסובבים אתכם, כשהמטרה היא: לזהות את המצב כפי שהוא, ללא התנצלויות וללא הגנות. להבין את הבעיה, המקור שלה, ומה היא חוסמת בחיינו. לשנות מה שלא עובד באופן מעמיק ואמיתי.

אז למה נומרולוגיה?

לאורך חיי המקצועיים כיועץ לחברות וארגונים בארץ ובחו”ל, התמחיתי בניתוח שפת גוף, דפוסי התנהגות ובניהול משא ומתן – הכל בדרך להשגת המטרה הרצויה. היום אני משלב את כל אלו ואת ניסיון החיים שלי בהכוונת האנשים שמבקשים להתייעץ איתי.

אפילו בתפקידי הנוכחי כדירקטור ושותף בכיר בחברת תוכנה, אני מביא לשילוב הנומרולוגיה בתוכנות ואפליקציות להשמת עובדים, והתוצאות מדברו בעד עצמן.

כל אלו התגבשו אצלי לתיאורית ה”חשיבה מממשת הזדמנויות” לפיה כל אחד מאיתנו יכול לעשות בעצמו שינויים חיוביים, כאלו שישפיעו עליו ועל הדרך שבה הוא תופס את עצמו ובהתאם, על איך שהסביבה שלו תופסת אותו.

הסיפור שלי

אמרו עלי שיכולתי לעשות הכל אחרת. את דרכי המקצועית פתחתי בעולם ההיי-טק כמהנדס אלקטרוניקה. התקדמתי במעמד ובתפקידים, המשכורות הלכו וגדלו ואיתן גם כל ההטבות שמסביב. חשבתי שהכי טוב לי בעולם וככה חשבו גם כל השאר. לכאורה, לא היה חסר לי כלום.

הרגשתי שמשהו חסר. תקוע.

​למרות כל זה בפנים הייתה ריקנות. לא היה לי את האומץ לשנות, הרגשתי שאני מאבד את עצמי, שאני הולך לאיבוד בזוגיות שלי, במימוש העצמי שלי, שאין לי כיוון אמיתי בחיים. חייתי בקו מקביל לזוגתי, לא הייתי קשוב וסובלני וכל אחד מאיתנו חיי את החיים שלו בנפרד, למרות שהיינו ביחד. נכנסנו לשגרת חיים מאוד משעממת, שאין בה שום ריגוש. מסיימים את היום, מדברים קצת על איך ומה היה לילדים וזהו, כל אחד חוזר לעיסוקים שלו – וזאת עוד זוגיות שנחשבה טובה יחסית לאנשים אחרים שהכרתי.

בגיל 35 הגיעה התפנית. חוויה שעברתי גרמה לי להבין שיש דברים מעבר. שלא הכל הוא רק מה שאנחנו רואים. כל חיי האמנתי באלוהים, אבל הייתי האדם האחרון שהאמין בתחומים הרוחניים ואפילו צחקתי על זה. לאשתי הייתה חברה קרובה בשם דפנה  שעסקה בתקשור ורוחניות ואני השתדלתי להתרחק ממנה, אפילו פיזית. בעקבות אותה החוויה, כשנחשפתי לעולם הנומרולוגיה, גיליתי את האמת על עצמי או יותר נכון לומר – העזתי להודות בה בקול. מרגע זה החל השינוי המסחרר בחיים שלי, קיבלתי שליטה, והבנתי שאני יכול לעזור לאחרים לעשות זאת גם כן. הבנתי שגם אם אני טוב במשהו, לא אומר שהוא חייב להיות טוב בשבילי. שיש דרכים נוספות בהן אני יכול לחיות את החיים שלי ולהיות מאושר.

היום אני אדם מאוד פתוח וחופשי, אני מדבר על הרגשות שלי וזה דבר שלא עשיתי מעולם. הורדתי את המסכות, חשפתי את עצמי והתחלתי להגיד לכולם ובגאווה מה מתאים לי ומה לא. להפתעתי הסביבה מגיבה לזה הכי טוב שאפשר ובעקבות כל השינוי הזה השפע נדבק אלי, בכל נושא בחיים, גם הגשמי. וזה אחד הדברים שאני מנסה ללמד את האנשים שמגיעים אלי, איך להגיע למקום הזה.

הנומרולוגיה הקבלית וכח האותיות

הספר – הנומרולוגיה הקבלית וכח האותיות

הספר מיועד לכל מי שמעוניין להיכנס וללמוד את עולם הנומרולוגיה. הספר מוביל את הקורא צעד אחרי צעד בעקבות סודות המספרים וכוח האותיות.

ספר הסודות

הספר ” הסודות ” הנומרולוגיה הקבלית

הספר מיועד לאנשים עם ידע בסיסי בעולם הנומרולוגיה. הספר מלמד בצורה מעמיקה את כל משמעת השילובים של פסגות והאתגרים, זיווג תיקון, משמעות ה"אפס" ועוד.

“אם אתה יודע בוודאות שאתה לא תישאר לנצח במקום בו אתה נמצא כרגע, אז אל תבזבז אפילו רגע אחד
עשה את השינוי כאן ועכשיו”

– ניר גוטליב