זוגיות

"המוצא שלווה בביתו, בין אם הוא מלך או איכר, הוא המאושר באדם"

- גתה

זוגיות

זוגיות מיוחלת או זוגיות קיימת, לכולנו אותן השאלות והשאיפות. זה לא משנה אם אתם איש או אישה צעירים במסע הארוך למציאת אהבה או אם אתם זוג שנשוי כבר שנים ומבקשים לעורר את האהבה והתשוקה מחדש – אין מי ששאלות על אהבה, זוגיות ויחסים אינן מטרידות אותו.

כיצד נדע מי באמת מתאים לנו ואחרי שמצאנו אותו, איך נדע לזהות את הצרכים והרצונות שלו ואיך נספק אותם? וחשוב באותה המידה, איך נדע לעזור לבן הזוג להבין איך ללמוד ולהבין אותנו וביחד להעצים את האהבה והזוגיות?
זוגיות זו אומנות. זה הדבר הכי חשוב ומשפיע בחיים שלנו ובהמשך על החיים של הילדים שלנו. זוגיות טובה היא מה שתדחף אותנו קדימה וזוגיות גרועה תמשוך אותנו לאחור. לכולם יש קשיים. יש משהו מאוד לא טבעי בדבר הכל כך טבעי הזה – אהבה. ודפוסי חשיבה והתנהגות שלא בנויים על ההבנה הזאת, הם אלו שמעכבים אותנו במציאת זוגיות או מונעים את הצלחתו של קשר זוגי קיים.

התאמה בין שני אנשים, ולא משנה מהי מערכת היחסים ביניהם, לא מחייבת הצלחה. גם אם בכוכבים כתוב שאתם מתאימים, אם לא תדעו להתייחס אחד לשני בכבוד, אם לא תקשיבו ולא תעניקו תשומת לב, קיימת סבירות גבוהה שההתאמה תישאר רק בין הכוכבים, אך לא בחייכם המציאותיים.

אני פה כדי לתת לכם כלים מעשיים למציאת האהבה ולהפרחת חיי זוגיות ארוכים. דרכים לעורר את התשוקות ולגרום ללב לייצר פרפרים מחדש. שפה משותפת עם בן או בת הזוג, לחיים שלמים של הבנה והערכה הדדית.

 

    יצירת קשר

    דילוג לתוכן