משפחות גאות

"ביולוגיה היא הדבר האחרון שהופך אדם להורה אמיתי"

משפחות גאות

הכרה במי שאתם, קודם כל בפני עצמכם ואחר כך בפני הסביבה – היא המפתח לחיים נכונים ומאושרים. מניסיוני עם משפחות חברות הקהילה הגאה ומשפחות הלהט”ב, רבות מהן מצאו את המפתח הזה. היכולת לעמוד בראש זקוף ולומר בגאווה – זה אני. זה המקום אליו אני מנסה להביא רבים מתלמידי ומאלו הבאים להתייעץ איתי. מעל לכל במה עליה אני דובר, המסר העיקרי אותו אני מבקש להעביר הוא – שאדם שולט בגורלו, שהחשיבה שלו מייצרת מציאות ושההתנהגות שלו והיחס שלו כלפי עצמו הם אלו שקובעים את מהלך חייו.

לשמחתי אנשים שלמדו ליישם את המסר העיקרי שלי ולהפוך אותה לתפיסה שינו את חייהם. רבות מזוגות הלהט”ב אותם חיתנתי כבר נמצאים במקום הזה ולא לחינם הם מכונים – גאים. עם זאת גם להם מצפות התמודדויות משמעותיות כשלתמונה נכנסים הילדים.

במציאות שבה לא כל הציבור יודע עדיין להכיל את החופש של אחרים ולאפשר להם לבחור את מסלול חייהם, ההשפעה ניכרת דווקא על הילדים של הזוגות הגאים. זוגות להט”ב רבים מתמודדים עם השאלה כיצד לעזור לילד שלהם להסביר שיש לו אבא ואבא? האם, בשל השונות של התא המשפחתי אנחנו הורים יותר מאפשרים או דווקא מגוננים יתר על המידה? והאם אנחנו, בפורמט המשפחתי הזה, מצליחים לספק את כלל הצרכים של הילדים שלנו? ועוד לפני כן, האם אנחנו מודעים לכל הצרכים הללו?

עד כה שימשתי כשליח של חיבור עולמות בין זוגות וסייעתי לרבים למצוא את דרכם. לאלו מכם שרבות השאלות על התשובות בחייהם, אתם מוזמנים לנסות למצוא איתי את דרככם המשותפת.

 

    יצירת קשר

    דילוג לתוכן