נומרולוגיה וקבלה

נומרולוגיה וקבלה

הנומרולוגיה הקבלית מתבססת בעיקרה על תאריך לידתו של האדם ושמו המלא. ניתוח הנתונים הללו מאפשר גילוי עיתויים והזדמנויות והכל מתוך שאיפה להגשמת ייעודו של אדם.

הנומרולוגיה הקבלית מאפשרת לנו לחשוף תכונות אופי של בני האדם, סביבת עיסוק מתאימה וכן את העיתויים המומלצים ביותר לעשיית דברים.

תאריך לידתו של אדם טומן בחובו אינפורמציה בנוגע להזדמנויות ואפשרויות בחייו של אדם.

הנומרולוגיה הקבלית מאפשרת חשיפת אופיים של בני האדם.

כל אדם ביום היוולדו נולד עם “שליחות” (= ייעוד בחיים), שמבחינת הגורל הוא אמור לממש במשך שלושים ושש שנים מתוך כל שנות חייו ויש לשלושים ושש השנים הללו זמן התחלה מדויק המשתנה מאדם לאדם ואשר ניקרא גיל ייעוד או גיל יציאה.

גם לגורל תפקיד בכל מערכת חיינו. תפקידו של הגורל הוא לכוון אותנו אל הייעוד שלנו, על כן במהלך שנות המימוש שלנו הגורל מנסה לתת לנו הזדמנויות ואפשרויות למימוש ייעודינו ומדי פעם בפעם גם “בודק” בשנת המשוב, אם אנו נמצאים בכיוון הנכון בדרך למימוש הסופי.

משפט המפתח בתורת הנומרולוגיה הוא “הכול צפוי והרשות נתונה“.

הכל צפוי” = לכל אדם יש ייעוד מוגדר שאתו הוא נולד ואותו הוא צריך להגשים

הרשות נתונה” = במהלך חייו אדם עומד בפני התלבטויות והחלטות שעליו לקבל: כל החלטה מקרבת או מרחיקה אותו מהגשמת ייעודו והגורל בודק מדי פעם, מתגמל את האדם כאשר הוא בדרך הנכונה, או מעניק משוב שלילי ומכוון כאשר האדם סוטה מן הדרך, אדם שבגורלו הוא אמור להיות נטכח בסביבה טיפולית הרי שבצורה קיצונית הוא יכול להגיע לבית החולים כרופא או חלילה כחולה והכל תלוי אם הוא זה ששולט על חייו ועל גורלו או שהגורל שולט בו ובחייו.

 כך במהלך חיינו אנו מקבלים תשובות על הבחירות שעשינו בתחומים שונים בחיינו: זוגיות, מקום המגורים, עיסוק, פרנסה וכו’.