ייעוץ ולווי עסקי

"ניהול הוא לעשות את הדברים נכון, מנהיגות היא לעשות את הדברים הנכונים"

– פיטר דרוקר

ייעוץ ולווי עסקי

הייעוץ והליווי העסקי הוא “מוצר קצה” ובוטיקי המיועד לקהל מצומצם של בעלי עסקים ומנהלים בכירים המבקשים לקדם את העסק שלהם ולממש את מלוא הפוטנציאל הטמון בו. הייעוץ יכול להתבצע לפני כניסה לפרויקט מסוים, שינוי ארגוני או הכנסת שותף לעסק ומומלץ לצורך ניהול סיכונים או שימור הצלחות בעסק.

בניגוד לפגישות האישיות, הפגישות והליווי העסקי עוסקים בעיקר בעסקיו של בעל העסק ובעובדיו ולא באיש עצמו. כשזה נוגע לעובדים בעסק, נעמוד יחד על טיבם ואופיים, כמו גם של אלו שאנו שוקלים להעסיק או לצרף כשותפים, תוך שימוש במגוון הכלים העומדים לרשותנו.

​הניסיון שצברתי עם השנים בעולם ההיי-טק ועולם העסקים, בתחילה, כמהנדס אלקטרוניקה בהמשך כיועץ לחברות וארגונים בארץ ובחו”ל וכיום כדירקטור בחברת תוכנה ונומרולוג המתמחה בייעוץ וליווי אישי ועסקי, יסייעו לנו, לנתח מצבים, דפוסי התנהגות, שפת הגוף, אשר יאפשרו לנו לאבחן במדויק את העובד/ המועמד שלכם ולעמוד על טיבו.

מעבר לניסיון כאמור, השילוב הייחודי והשימוש בנומרולוגיה הקבלית באבחון תעזור לנו לבחון את העיתויים לעשיית אותם השינויים בכוח אדם, חתימת חוזים, מעברים פיזיים, וכל הקשור לעולמכם העסקי.

 

    יצירת קשר

    דילוג לתוכן