איך לשפר את תהליכי העבודה וליצור הרמוניה בעסק – סדנת ייעוץ אירגוני וייעוץ עסקי

איך לשפר את תהליכי העבודה וליצור הרמוניה בעסק – סדנת ייעוץ אירגוני וייעוץ עסקי

עסקים רבים אינם מצליחים לממש את הפוטנציאל העסקי המלא שלהם,  בגלל כשלים ארגוניים,  ניהוליים או תפקודיים עסק. פעמים רבות העבודה היומיומית הלוחצת אינה משאירה זמן או אנרגיות למנהלי העסק להרים את הראש ולשאול – מדוע העסק שלי תקוע?  מדוע חלק מהעובדים ממורמרים ומתסיסים את שאר העובדים?  מדוע מחלקה מסוימת מתפקדת פחות טוב משאר הארגון?

ניר גוטליב, מנטור, נומרולוג בעל ניסיון וידע רב בנומרולוגיה הקבלית וסוד האותיות העבריות ומומחה לשפת גוף, מזמין אתכם לסדנה ייחודית לעסק בהתקבלו יעוץ ארגוני ועסקי לצורך שיפור התהליכים הארגוניים שלכם בתוך העסק/הארגון. הסדנה מיועדת לחברות ולעסקים שרוצים ליצור הרמוניה בעסק ולהצעיד אותו קדימה לפריצת דרך עסקית וארגונית.

בסדנה נלמד:

  • כיצד לשנות דפוסי חשיבה והתנהגות בעסק, אשר יאפשרו אינטראקציה טובה יותר בין המחלקות השונות בעסק ובין העובדים ושדרת הניהול
  • כיצד להכיר טוב יותר את העובדים בעסק, את הצרכים והשאיפות שלהם, על פי תאריכי הלידה ושמות העובדים
  • כיצד לשפר תהליכי עבודה ותהליכים עסקיים בעסק ולהביא להתייעלות ולהרמוניזציה של העסק, תוך רתימה של כלל מחלקות ועובדי הארגון

בסדנה תקבלו הזדמנות להציג דוגמאות לקשיים בהתנהלות הבין אישית או הבין מחלקתית שאיתם אתם מתמודדים בארגון, ותקבלו תשובות וכלים מעשיים להתמודדות ארגונית וניהולית נכונה וטובה יותר, שתצעיד את העסק שלכם קדימה.

אני מזמין אתכם לסדנה סוחפת, מרתקת ומלאת אנרגיות, שתוביל את הארגון שלכם להרמוניה תפקודית וארגונית ותעלה אותו על דרך המלך.