מנהל? כך תרתום את העובדים שלך להצלחת העסק- סדנה ייחודית למנהלים

מנהל? כך תרתום את העובדים שלך להצלחת העסק- סדנה ייחודית למנהלים

ניהול עסק אינו דבר פשוט. כל מנהל יודע כמה קשה “לג‘נגל” בין כל כך הרבה גורמים: לקוחות, עובדים, שותפים, ספקים, בעלי מניות– לכל אחד מהםיש רצונות שונים ולפעמים אף סותרים. אבל אצל רוב המנהלים, החלק הכי מאתגר ובלתי צפוי בעבודת הניהול הוא העובדים.

העובדים הם הפנים שלהעסק, הם הלב והם הנשמה שלו. אבל מה עושים כשהם לא נותנים את כל הנשמה? מה עושים כשהעובדים מסוכסכים, כועסים או פגועים, ופוגעים אגבכך בתפקוד העסק?

ניר גוטליב, נומרולוג בעל ניסיון וידע רב בנומרולוגיה הקבלית וסוד האותיות העבריות, מנטור ומומחה לשפת גוף, מזמין אתכם לסדנה חווייתית ולימודיתלמנהלים. הסדנה מיועדת לכל מנהל שרוצה לשדרג את יחסי העובד–מעביד בעסק וללמוד איך לרתום את העובדים להצלחת ולשגשוג העסקולמקסימום של עשיה.

בסדנה נלמד:

כיצד להבין את העובד שלפנינו על פי שפת הגוף ותאריך לידתו של העובד
כיצד לזהות את החוזקות והחולשות של כל עובד ובהתאם לכך לנתב את העובד לתפקיד המתאים לו ביותר
כיצד לקרוא ולזהות עובד כועס או פגוע ולהצליח לנתב את רגשותיו למקום מועיל
כיצד להעצים את העובדים ולגרום להם לבצע את עבודתם ביעילות, בשמחה ובגאווה
בסדנה תקבלו הזדמנות להציג דוגמאות לקשיים בניהול העובדים שאיתם אתם מתמודדים בעסק/בארגון שלכם, ותקבלו תשובות וכלים מעשייםלהתמודדות נכונה וטובה יותר עם העובדים, והכל על פי תאריכי הלידה והשמות של העובדים ועל פי שפת הגוף שלהם.

אני מזמין אתכם לסדנה סוחפת, מרתקת ומלאת אנרגיות, שתעצים אתכם כמנהלים, תקדם את רווחת העובדים ושביעות רצונם מהעבודה ותמקסם את הצלחת הארגון.